سامسونگ تصاویر جدیدی از گلکسی اس ۲۱ منتشر کرده است

سامسونگ تصاویر جدیدی از گلکسی اس ۲۱ منتشر کرده است

سامسونگ تصاویر جدیدی از گلکسی اس ۲۱ منتشر کرده است

با نزدیک ‌شدن به زمان رونمایی گلکسی اس ۲۱، شایعات درباره‌ ی آن بیش از هر زمانی داغ شده است. اکنون حساب کاربری توییتری Ice Universe (به معنی جهان یخی )، تصاویر جدیدی از گلکسی اس ۲۱ منتشر کرده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، سامسونگ امسال برای رقابت با آیفون ‌های سری ۱۲ و گرفتن سهم بیشتری از بازار هواوی، پرچم‌ داران گلکسی اس ۲۱ خود را یک ماه زود تر از موعد رونمایی می کند. تا الآن مشخصات و طرح ‌های مفهومی متعددی از پرچم ‌دار جدید کهکشانی‌ ها منتشر شده است و به ‌نوعی تقریبا طراحی و مشخصات آن چند ماه پیش از معرفی رسمی افشا شده است. حال طرح ‌های مفهومی جدید زوایا و رنگ‌ های مختلفی این گوشی را نشان می‌ دهند.

s21 samsung galexy _nanosystem_21

این طرح‌ های مفهومی را اکانت توییتری Ice Universe مبتنی ‌بر CAD ساخته است و دید مناسبی از گلکسی اس ۲۱ در رنگ‌ های مختلف می‌ دهد؛ البته باید به این نکته اشاره کرد قطعا سامسونگ بعضی از این رنگ ‌ها را در گلکسی اس ۲۱ استفاده نمی‌ کند و این تصاویر فقط برای ایده ‌گرفتن طراحی شده‌ اند.

 

براساس شایعات قبلی، سامسونگ در گوشی ‌های خانواده‌ی گلکسی اس ۲۱ طراحی سنتی را کنار گذاشته و از زبان طراحی جدید و ساده‌ ای برای ماژول دوربین استفاده خواهد کرد و به ‌نوعی ماژول دوبین را با فریم کنار دستگاه ادغام کرده است. همچنین، انتظار می‌رود پرچم ‌دار جدید سامسونگ ژانویه (دی) همراه ‌با پردازنده ‌ی پنج ‌نانومتری اسنپدراگون ۸۷۵ و اگزینوس ۲۱۰۰ (بسته به موقعیت مکانی) عرضه شود.

s21 samsung galexy__

از دیگر مشخصات این گوشی می‌توان به نسل دوم حسگرهای ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ، باتری ۴ تا ۵ هزار میلی ‌آمپرساعتی و صفحه ‌نمایش OLED با پشتیبانی از نوسازی تصویر ۱۲۰ هرتز و بزرگ ‌نمایی ده ‌برابری اپتیکال برای نسخه‌ ی اولترا اشاره کرد. همچنین، پیش بینی می شود نسخه‌ ی اولترا اولین‌ بار در این خانواده گوشی ‌های سامسونگ از قلم ‌های هوشمند S-Pen پشتیبانی کند.